speaker-info

Łukasz Węgrzyn

Partner, lider praktyki Transformacja cyfrowa w SSW Pragmatic Solutions

Łukasz Węgrzyn, partner w SSW Pragmatic Solutions jest liderem praktyki Transformacji cyfrowej, która koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach dla klientów w obszarach nowych technologii, kontraktów IT, praw autorskich, własności intelektualnej oraz rozwiązań chmurowych.

Łukasz specjalizuje się w prawie nowych technologii oraz własności intelektualnej. Doradza organizacjom w procesach transformacji cyfrowej, w szczególności w budowie i zarządzaniu ekosystemem dostawców IT oraz umożliwieniu organizacjom korzystania z usług chmurowych. Autor prawnych modeli zakupowych oraz kontraktowych pozwalających organizacjom na transformację Agile w obszarze współpracy z dostawcami IT.

W międzynarodowym rankingu The Legal 500 wskazany jako Next Generation Lawyer w sektorze Technologia-Media-Telekomunikacja w Polsce. Posiada certyfikat ITIL Foundations.

Jest wykładowcą na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Cyberbezpieczeństwo obiektów Smart Building

Cyberbezpieczeństwo obiektów Smart Building

Sala ŻWIRKO

Obiekty Smart Building, z ich różnorodnymi zaawansowanymi technologicznie systemami, coraz częściej stają się celem cyberataków. Jaka jest skala zagrożeń? Jak poważne mogą być konsekwencje? Kto odpowiada za ich cyberbezpieczeństwo? W odpowiedzi na te pytania podczas prezentacji przedstawiona zostanie analiza rzeczywistych ataków hakerskich na obiekty Smart Building, wraz z ich przebiegiem i skutkami. Przeanalizujemy jakie są […]

czytaj więcej