Możliwości dla sponsor
ów

 

Projektowanie budynków użytkowych podlega obecnie rewolucji pod względem automatyki budynkowej, konserwacji, zarządzania i monitoringu energii. Spowodowane to jest głownie eksplozją wielu różnych technologii, między innymi od analityki Big Data do Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Nowe technologie, takie jak czujniki sterowania oraz innych systemów monitorujących, umożliwiają radykalne zmniejszenie kosztów zużycia energii w budynkach. Jednocześnie zapewniają ich użytkownikom bezpieczeństwo, klimatyzację, ochronę przeciwpożarową oraz inne kluczowe aspekty zarządzania obiektami.

Wydawnictwo Trade Media International z dumą ogłasza III edycję wydarzenia IBCON w Warszawie. Konferencja i wystawa skupiająca ekspertów, dostawców, inwestorów i użytkowników najnowszych i najlepszych technologii ułatwiających rewolucję w branży inteligentnych budynków. 

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu? Umożliwimy dostęp do zainteresowanych stron z szeroko pojętej automatyki budynkowej. 

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub telefonicznie +48 501 092 102.