speaker-info

Dariusz Meres

Business Development Manager, Velis Real Estates Tech

Od ponad 7 lat związany z Velis Real Estates Tech w zakresie rozwoju i wdrożeń technologii dedykowanych dla rynku nieruchomości komercyjnych, logistycznych i handlowych.

Koordynator ponad 60 wdrożeń dla nieruchomości o łącznej powierzchni ponad dwóch milionów m2.

Zwolennik optymalizacji i automatyzacji procesów w zakresie obsługi nieruchomości m.in. przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych oraz sensorów Internetu Rzeczy (IoT).

Specjalizuje się w rozwoju biznesu na rynku CEE oraz prowadzeniu wybranych wdrożeń.

Prywatnie pasjonat wypraw górskich, wspinaczki i dalekich podróży.

Elektroniczna Księga Gości, czyli jak usprawnić zarządzanie gośćmi w nieruchomościach. Najlepsze praktyki, stosowane technologie, trendy.

Elektroniczna Księga Gości, czyli jak usprawnić zarządzanie gośćmi w nieruchomościach. Najlepsze praktyki, stosowane technologie, trendy.

Sala ŻWIRKO

Najnowsze rozwiązania technologiczne coraz silniej wpływają na rynek nieruchomości komercyjnych. To właśnie nowe technologie wdrażanie w budynkach usprawniają przepływ informacji w ich obrębie, generują oszczędności oraz zapewniają korzyści zarówno dla właściciela nieruchomości, jak i najemców. Oferowane najemcom usprawnienia w obiektach wpływają na sukces ich komercjalizacji. Podczas prelekcji przedstawione zostaną najnowsze technologie związane z obsługą i […]

czytaj więcej