speaker-info

Daniel Jeżewski

Dyrektor zarządzający, ENSYCO

Daniel to inżynier , kierownik kontraktu, ekspert w zakresie instalacji budynkowych HVAC, MEP z 15 doświadczeniem w Polsce i Wielkiej Brytanii . Sumarycznie brał udział w komercjalizacji, projektowaniu, realizacji i Commissioningu Cx w ponad 400000 m2 komercyjnej powierzchni w obiektach biurowych, przemysłowych, medycznych dla min. takich Najemców jak ( 3M, BMW, Symantec, Strabag, Tacit, Prelios, Rockcastle, British Council, Orlen, CBRE, Google, Falck, Euronet, Mindspace, Hansgrohe, LG, Brebank, Alior Bank,

Od 2013 założyciel firm IMEK, ENSYCO gdzie doradza technicznie, projektuje, wykonuje instalacje HVAC i wykonuje Commissioning Cx dla klientów Premium w budynkach dla których najważniejszym kryterium jest komfort użytkownika, wysoka  jakość powietrza wewnętrznego(IAQ) i funkcjonalność instalacji HVAC, BMS.

Prelekcje

Building Commissioinig Cx – jakość powietrza i badanie środowiska wewnętrznego w budynkach

Sala ŻWIRKO

Building Commissioning  Cx – weryfikacja, integracja działania systemów wentylacji, klimatyzacji, BMS  w cyklu życia budynku / badanie jakości powietrza w budynku i wpływ systemów HVAC, BMS na środowisko pracy.

czytaj więcej